Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia

 

OGŁOSZENIA

25. Niedziela Zwykła

24.09.2023r.

1. Zapowiedzi:

· Łukasz Kupczyk i Weronika Tęcza – zap.3.

2. Rodziców dzieci z klasy trzeciej, które przystąpią do I Komunii świętej w naszej parafii zapraszamy na spotkanie w czwartek po Mszy świętej.

3. W piątek odbędzie się zbiórka dla ministrantów i lektorów. Zapraszamy na Mszę świętą, a później na spotkanie. Jednocześnie nadal zachęcamy do zgłoszenia się nowych kandydatów do Liturgicznej Służby Ołtarza oraz do naszej parafialnej scholii, która swoje próby śpiewu ma w piątki o godz. 16:00.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy październik. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które będą odprawiane codziennie po Mszy świętej. Zachęcamy do licznego udziału wszystkich,
a zwłaszcza młodzież i dzieci. Prosimy, aby dzieci przynosiły karteczki ze swoim imieniem i nazwiskiem i wrzucały do przygotowanego koszyka, jak było to w poprzednich latach, po zakończonym nabożeństwie wylosujemy osobę, która zabierze ze sobą figurkę Matki Bożej.

5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 zmiana tajemnic różańcowych.

6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu prosimy następujące osoby: Paryś Wiesława, Błażej Wioletta, Kraz Sylwia i Serwa Małgorzata.

7. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:

· w środę – wsp. św. Wincentego a Paulo,

· w czwartek – wsp. św. Wacława,

· w piątek - święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała,

· w sobotę – wsp. św. Hieronima.

8. INTENCJE.

9. Wszystkim parafianom, gościom i solenizantom życzymy wielu Bożych łask i opieki świętych Patronów. Niech dobry Bóg Wam błogosławi.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 242